Karrier

Karrier-lehetőség német nyelvtanároknak

Karrier tapasztalt nyelvtanároknak, németül jól beszélő, tanítani vágyóknak. Várjuk számlaképes nyelvtanárok jelentkezését otthonról történő munkavégzésre.

Feladat:

  • német nyelv oktatása Skype-on (nyelvvizsgára felkészítés, általános és üzleti nyelv oktatása)
  • házi feladatok javítása távoktatás-csomagjainknál
  • tartalomfejlesztés: honlapra bejegyzések, tananyag írása
  • igény esetén rendezvényeken való részvétel külön díjazás ellenében

Elvárások:

  • magabiztos, C1/C2-es német nyelvtudás szóban és írásban, autentikus kiejtéssel, amit tesztelni fogunk
  • több éves tapasztalat az üzleti életben, üzleti nyelvhasználat ismerete
  • több éves felnőttoktatásban szerzett tapasztalat (magántanárként vagy iskolai tanárként)
  • rugalmasság, kreativitás, türelem
  • pozitív, motiváló személyiség
  • biztos technikai háttér, Word, Excel, Adobe Reader és Skype program ismerete

Előny:

  • diploma
  • német nyelvterületen szerzett tapasztalat, szép kiejtés, a valóban használt (mindennapi és irodai német) szófordulatok ismerete

A jelentkezéseket folyamatosan, óradíj megjelölésével, fényképes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzzal e-mail címünkre (info kukac nemetoktato . hu)  várjuk.